O spoločnosti

O spoločnosti

O spoločnosti

EMELIX, s.r.o.

Už viac ako 15 rokov je našou filozofiou ponúkať klientom viac, než len softvér. Emelix poskytuje IT na kľúč - čiže komplexné, dlhodobé služby v oblasti spracovania informácií a bezpečnosti dát. Všetko od poradenstva a analýz, cez obstarávanie, správu a servis výpočtovej techniky, až po originálne softvérové riešenia, ktoré uspokoja všetky požiadavky stredných, aj väčších firiem.

Okrem správy a údržby IT sa venujeme najmä vývoju a prevádzke ekonomického, logistického a výrobného informačného systému Elvis, ktorý je v centre neustále rastúcej rodiny našich aplikácií (evidencia pošty Epos, pozičný sklad EBaRT, výrobný terminál EVyTa, manažérska prezentácia ekonomických údajov Espres a ďalšie).

Väčšinu služieb pre Vás zabezpečujú naši vlastní pracovníci, disponujúci vyše desaťročnými skúsenosťami s komplexnou správou informačných systémov. Dodávku hardvérových a komunikačných technológií a poradenstvo v ekonomickej oblasti poskytujeme v spolupráci s našimi dlhodobými overenými partnermi.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s vývojom vlastných programov vieme spravovať aj obdobné programy iných dodávateľov.

Komplexné riešenie informačných technológií vrátane vlastných programových produktov sme implementovali vo viacerých firmách, ktoré nám zverili celú správu IT kvôli splneniu nárokov normy ISO9001, napríklad:

  • IMOS-SYSTEMAIR, a.s. Kalinkovo
  • KNOTT spol. r.o. Modra
  • Boni-fructi, s.r.o., Dunajská Lužná
  • KOVOFLEX, s.r.o., Dunajská Streda

Našimi spokojnými klientmi sú tiež Slovenská obchodná a priemyselná komora, Zlatokov a.s. Trenčín, A Briliant a.s., MITECO s.r.o., Golfový klub Welten , SAVING Plus s.r.o., mesto Sládkovičovo a ďalší.

Spoločnosť EMELIX s.r.o. založili začiatkom roka 2001 Ing. Oto Lažík, Ing. Adrian Mikóczi, Ing. Roman Olexa a Ing. Jana Olexová.

EMELIX s.r.o. splňuje štandardy normy ISO 9001, ISO 27001.

 

Login

Zlý email alebo heslo

Triedy a označenia produktov

Technický stav všetkých nami predávaných produktov je 100%. Pre všetky nami predávané produkty platí plná záruka ako na nové produkty.

Rozdelenie batérií Refurbished notebookov do tried na základe testovania špeciálnym záťažovým testom:

NB

nová batéria    (** Záruka na kapacitu 12 mesiacov)

VD

70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

DB

30 - 70min.    (*   Záruka na kapacitu 60 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

SB

15 - 30min.    (*   Záruka na kapacitu 30 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

BB

(v notebooku je baterka ale je zlá  -  nefunkčná)

Rozdelenie Refurbished notebookov do kozmetických tried:

A- Trieda

Najpredávanejšia trieda, garancia dobrého vzhľadu. Minimálne kozmetické vady (drobný škrabanec na plaste,...) Ekvivalentné niekoľko-týždňovému použitiu. Displej je v 100% stave, ako nový.

B+ Trieda

Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.

B Trieda

Viac viditeľné kozmetické vady na plastoch a displeji. Zariadenie je samozrejme 100% funkčné a vady nemajú vplyv na technický stav produktu. Detailné fotky produktov nájdete v Galérii, kde si vyhovujúci kus môžete rovno objednať.

Rozdelenie Refurbished monitorov do kozmetických tried:

A Trieda

Displej 100% stav, viditeľné známky používania možu byť len na plastoch.

A- Trieda

Minimálne kozmetické vady na displeji ktoré pri bežnej práci tažko identifikovať (vadný pixel, škrabanček), známky používania povolené aj na plastoch.

B+ Trieda

Väčšie kozmetické vady na displeji (napríklad väčší škrabanec, viac vadných bodov, vačší fľak) avšak neprekážajú pri práci a sú plne použitelné

B Trieda

Značné poškodenia displeja, plastov, napríklad pixelové pásy, veľké škrabance a podobne. Využitelné na menej používaných miestach, napríklad k serverom atd. Veľké cenové zvýhodnenie. V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Refurbished all in one do kozmetických tried:

A Trieda

Display 100% stav, minimálne kozmetické vady.

A- Trieda

Minimálne viditeľné drobné vady na pohľadovej časti. Väčšie kozmetické vady prípustné nepohľadových strán (vzadu, zboku).

B+ Trieda

Menšie kozmetické vady aj na displaji (neprekážajú pri práci ) viditeľnejšie kozmetické vady aj na pohľadových stranách.

B Trieda

Väčšie kozmetické vady na displaji (neprekážajú pri práci ), poškodenia plastov môžu byť väčšie (prasknuté, odlomené), vysoké cenové zvýhodnenie! V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Renew produktov:

G GOLD

tovar v 100% stave. Žiadne známky použitia v originálnom balení.

S SILVER

tovar v 100% stave, bez viditeľnejších stôp akéhokoľvek zaobchádzania, chýba len pôvodný obal. Plná záruka ako na nové.

B BRONZE

môže obsahovať jemné, málo viditeľné škrabance, vzniknuté pri remarketed procese, prípadne výrobné vady na šasi ntb. Cenové zvýhodnenie. Plná záruka ako na nové.

B- BRONZE-

Viditeľné známky používania, väčší počet škrabancov / rýh. Škrabance na displeji, bez fľakov. Informujte sa o stave u obchodníkov. Najväčšie cenové zvýhodnenie. Záruka ako na nové. Foto na  vyžiadanie u obchodníka.

Reklamačné podmienky

Záruka sa vzťahuje na chyby materiálu alebo technické chyby vzniknuté pri výrobe zariadenia.

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.